פיתוח משחקים לאנדרואיד – ג’יאפס ישראל
ILS

פיתוח משחקים לאנדרואיד – ג’יאפס ישראל

טיפים לפיתוח משחקים לאנדרואיד

פיתוח משחקים לאנדרואיד – ג’יאפס ישראל

במהלך השנים, משחקי אנדרואיד צברו פופולריות רבה. החל ממשחקים פשוטים וכלה באפליקציות משחקים מורכבות (יישומים), הפלטפורמה של אנדרואיד תומכת באין ספור משחקים ויישומי משחקים. אם נבדוק את הסטטיסטיקה האחרונה, נראה כי השנה החנות Google Play רושמת השקה של כמעט 84.7 אלף אפליקציות. אנחנו מדברים על הדוחות שפורסמו במהלך חודש מרץ, וכל היישומים האלה, הם יישומי משחקים.

בקצרה, משחקים תופסים נתח מאוד משמעותי מהשוק. בין אם אלה משחקים פשוטים או יישומי משחקים מקדמי מכירות, המשתמשים מאוד מתעניינים בהם.

הערכה של המגמות האחרונות בפיתוח משחקי אנדרואיד

חידושים טכנולוגיים הובילו להופעה של מגמות חדשות בעולם המשחקים. כיום אתם לא תמצאו שחקנים רבים שמבזבזים את זמנם על אפליקציות משחקים מסורתיים. עם הפיתוח והצמיחה של משחקי מציאות מדומה ומציאות רבודה, Pokemon Go הפך לצו השעה. שחקנים רעבתניים תמיד מחפשים חווית משחק אשר יוצרת השתקעות, וכאן הטכנולוגיות האלה נכנסות לתמונה.

בנייה של אפליקציית משחק

לפי המגמות האחרונות, יישום משחק בעל ביצועים גבוהים יספק לכם החזר השקעה ענק. כל מה שעליכם לעשות הוא לעקוב אחר העצות הנכונות בזמן פיתוחו. שקילה קפדנית של ההיבטים החשובים וידע מעמיק על הפלטפורמה הם הכרחיים כאן. אם אתם מתכננים להשיק את יישום המשחק שלכם ומחפשים לשם כך את הפלטפורמה הנכונה, Android תתגלה בתור הבחירה הראשונה. עיינו בעצות האלה והתחילו לעבוד על משחק ה- Android שלכם עוד היום!

 1. פיתוח משחקים לאנדרואיד – ייחודיות

מה כל כך מיוחד במשחק שלכם? מהו הדבר שהופך אותו לייחודי ושונה ממשחקים אחרים? פיתוח של משחק ייחודי הוא יותר חשוב מכל דבר אחר. אם אפליקציית המשחק שלכם אינו מצליח לספק חוויה “מחוץ לקופסה”, המבקרים שלכם יינטשו אותו תוך זמן קצר.

 1. קיצור זמני המתנה

60% מהשחקנים הלהוטים נאלצים להעביר את זמנם בהמתנה לטעינת המשחקים שלהם. בתור מפתחים, זאת האחריות שלכם לקצר את זמני ההמתנה ובכך למשוך את המשתמשים להשתמש ביישום המשחק שלכם.

 1. בדיקת אסטרטגיות מונטיזציה

מאחר שאתם משקיעים מאמצים רבים, כמות זמן ניכרת, והשקעות לצורך יצירת המשחק, חשוב מאוד להכיר את העצות ליצירת רווחים יציבים. התוו תכנית ברורה והבטיחו ליישם את האסטרטגיות הנכונות. אפילו אם אתם עובדים על מודל פרימיום (freemium), אפשרויות של רכישות בתוך היישום יהיו יעילות.

 1. שימו דגש על מיתוג

בעודכם יוצרים יישום משחק, התמקדו בפיתוחו כמותג ולא רק כמשחק פשוט. זה ימשוך משתמשים פוטנציאליים ושחקנים מתעניינים, ובכך יפיץ ויפרסם את יישום המשחק שלכם ברחבי השווקים.

 1. אזנו בעיות התקדמות

בעת שימוש במודל פרימיום, שחקנים רבים לא מצליחים לקבל חוויית משחק מלהיבה. הבטיחו שהם מקבלים את החוויה הרצויה תוך מעבר ממודל פרימיום לגרסה בתשלום.

 1. היו חלק מקהילות משחקים

אתם צריכים לפתח את משחק האנדרואיד שלכם ולעבוד בתוך קהילה. זה המפתח להבנת העדפות הלקוח ולפי כך דרך ליצירת האסטרטגיות הנכונות לרכישת לקוחות. ביקורות ומשובים מאת משתמשים יעניקו לעם הזדמנויות טובות יותר לשפר את פונקציונליות היישום שלכם.

זכרו את שש העצות המעניינות הללו וצרו יישום ייחודי, מושך ומרהיב עבור המשתמשים!

פיתוח אפליקציות לאנדרואיד – ליעוץ מקצועי, תיאום פגישה והצעות מחיר, צור עמנו קשר עוד היום. ג’יאפס פיתוח אפליקציות

5/5 - (1 vote)
תודה! ההודעה נשלחה.
צור קשר
צור קשר

בואו ניפגש!

טלפון: 0723726002

  שם (חובה)

  אימייל (חובה)

  טלפון

  שאלת אבטחה