פיתוח אפליקציות היברידיות HTML5
ILS

פיתוח אפליקציות היברידיות HTML5

פיתוח אפליקציות היברידיות

פיתוח אפליקציות היברידיות

הנגשת אפליקציה לכמות משתמשים מקסימלית ביותר היא עיקר ההבדל בין אפליקציות זניחות לאפליקציות שהופכות ללהיט. פיתוח היברידי מוצג כפלטפורמה חדשנית המאפשרת תפעול אפליקציות על גבי מערכות הפעלה שונות. פיתוח אפליקציות היברידיות חולק את אותו קוד ליבה כמו פלטפורמות אחרות, והופך את הפיתוח באופן כללי לזול ומהיר יותר. התכונות החדשות לפיתוח היברידי משתחררות עבור כל הפלטפורמות בעת ובעונה אחת, ובכך מעניקה לכל המשתמשים את אותה חוויית המשתמש.

פיתוח אפליקציות היברידיות HTML5

פיתוח היברידי מציע יתרונות לאפליקציות ארגוניות גם כן. כשמשתמשים יכולים לגשת לאפליקציה מהמכשיר שלהם, סטטיסטיקות מראות שהם מרגישים בנוח יותר עם הטכנולוגיה וזקוקים לפחות תמיכה טכנית לניהול האפליקציה. כמו כן, עסקים פשוט מתנהלים בצורה חלקה יותר כתוצאה.

שירותי פיתוח אפליקציות היברידיות למובייל

חברת Gapps מספקת פתרונות פיתוח אפליקציות היברידיות חדשניות עבור חברות, ארגונים, מוסדות ציבוריים ויחידים. הודות לניסיון הרב שלנו בשירות לקוחות ממגוון רחב של תחומים, אנחנו יכולים לשלב את הכוח שבפיתוח HTML5 עם מסגרות המכשירים הניידים העדכניות ביותר, לבניית אפליקציית נייטיב מתקדמת על גבי כל פלטפורמה ניידת גדולה כגון iphone, Android, Windows ועוד. צוות פיתוח האפליקציות ההיברידיות שלנו הוא בין המנוסים בתחום, בעל ידע טכני מתקדם, שמפתח אפליקציות תוך שימוש בפלטפורמה היברידית לסייע ללקוחות בצמצום עלויות, אספקת מוצר זריזה יחסית והנגשה לקהלים גדולים ככל שניתן.

יתרונות פיתוח אפליקציות היברידיות כוללות:

 • אפליקציות מבוססות CSS3, HTML5, JavaScript.
 • פיתוח חוצה פלטפורמות.
 • שימוש בטכנולוגיות קוד פתוח.
 • גישה ליותר תכונות ויכולות של מכשירים.
 • אפליקציות שניתנות להורדה והתקנה.
 • ביצועים משופרים.
 • ממשקי משתמש אינטראקטיביים במיוחד.
 • יחס עלות תועלת.

פיתוח HTML5

HTML5 נחשבת אולי לטכנולוגיה המתקדמת ביותר שמאפשרת לחברות לבנות אפליקציות חדשניות, מושכות מבחינה ויזואלית ומותאמות בצורה מושלמת לטלפונים חכמים. טכנולוגיית HTML5 מציעה יתרונות רבים לפלטפורמות אפליקציות מובייל. אפליקציות מובייל שנבנות בעזרת טכנולוגיית HTML5, מותאמות לכל פלטפורמות המובייל המוכרות כגון, iOS, אנדרואיד, בלאקברי, וינדוס ועוד, הודות למה שנקרא “web kit” (מנוע פריסת תצוגה), שמעניקה חוויית אפליקציית נייטיב. HTML5 מעניק כלים נפלאים לצרכי פיתוח חוצה פלטפורמות ומציע ללקוחות את האפשרות להשתמש בפלטפורמות המובייל הרבות שמרכיבות את השוק. בסיכומו של דבר, טכנולוגיית HTML5 היא תוספת מעשירה בפיתוח אפליקציות, מאחדת אולטימטיבית ויתרון אדיר עבור חברות סטארט-אפ בפרט.

שירותי פיתוח אפליקציות מובייל HTML5

חברת Gapps מספקת אפליקציות מהדור הבא עבור לקוחותיה ושותפיה, עם אימוץ פתרונות פיתוח אפליקציות מובייל בעזרת כלי HTML5. צוות הפיתוח מעצב ומפתח אפליקציות מובייל חוצות פלטפורמות בעזרת HTML5 לבניית אפליקציות אינטרנטיות ואפליקציות נייטיב למובייל. אנו ב Gapps נעזרים במתודולוגיית פיתוח אפקטיבית להגשת פתרונות HTML5 אינטרנטיות ופתרונות מובייל, שמטרתן לענות על הצרכים העסקיים והייחודיים של כל לקוח ולקוח שלנו.

צוות Gapps פיתח מודל התקשרות גמיש ביותר, שמתחיל בהערכה מקיפה של הדרישות העסקיות והטכנולוגיות שלך, על מנת לוודא שפתרון HTML5 נמסר לידך במהירות ואופן החסכוני ביותר שניתן. מודל ההתקשרות שלנו מבטיח עמידה בסטנדרטים גבוהים, עמידה בלוחות זמנים, מתן מענה ליעדים העסקיים של לקוחותינו, וכל זאת תוך התחשבות במסגרת תקציב.

יתרונות פיתוח אפליקציות HTML5 כוללות:

 • הנגשה רחבה.
 • ממשק חזותי מודרני ואטרקטיבי.
 • יחס עלות תועלת.
 • פלטפורמות מרובות (iOS, אנדרואיד, וינדוס, בלאקברי וכו’).
 • אמין ומאובטח.
 • קוד מרכזי עבור פלטפורמות שונות.

כתבה מומלצת:  מהי שפת HTML5?

לשאלות, יעוץ וקביעת פגישה, צרו עמנו קשר. Gapps פיתוח אפליקציות.

3.7/5 - (3 votes)
תודה! ההודעה נשלחה.
צור קשר
צור קשר

בואו ניפגש!

טלפון: 0723726002

  שם (חובה)

  אימייל (חובה)

  טלפון

  שאלת אבטחה