אפליקציה היברידית – נעים להכיר
ILS

אפליקציה היברידית – נעים להכיר

כולנו חולמים. חלק מאיתנו חולמים בקטן, וחלק מאיתנו חולמים בגדול. פתיחת חברות, פיתוח אפליקציות. רכישת עסקים אלו ואחרים במגוון של תחומים, ועוד.

בעידן הנוכחי, פיתוח אפליקציה הוא חלום לא קטן, אך לא חלום שקשה להגשים אותו. אם אתם מצליחים לשכור חברה איכותית ומקצועית לפיתוח אפליקציה, החלום בדרך בקליק אחד בלבד.

כמובן שחשוב לדעת שלא מדובר באפיית עוגה, זה לא אומר שמכניסים את הרעיון לתנור ותוך עשרים דקות יש אפליקציה. מדובר בתהליך מורכב, שמצריך פיתוח איכותי, חשיבה יצירתית ולא מעט אופרציות לנצח עליהן. על כן, עליכם לבחור היטב את אנשי המקצוע להובלת פיתוח האפליקציה האיכותית שלכם.

לא כולם יודעים מהי האפליקציה ההיברידית אבל חשוב כן להכיר אותה. אנחנו שמחים לעשות לכם עמה הכרה, וגם להסביר למה היא כל כך חשובה לכם ומהם היתרונות העיקריים שלה.

ובכלל, הכרת עולם האפליקציות היא להכיר עולם שלם של טכנולוגיה חדשנית. טכנולוגיה שמאפשרת לנו להתנהל ביומיום באמצעות אפליקציות שמסייעות לנו ומקלות עלינו.

מהי האפליקציה ההיברידית?

האפליקציה ההיברידית היא למעשה אפליקציה שכתובה בקוד יחיד. ולכן, היא גם פועלת בכמה מערכות הפעלה שונות. משמע, אפשר לכתוב קוד פעם אחת ולהשתמש בו על מנת להרים את האפליקציה גם באייפון, וגם במערכות אנדרואיד.

לאפליקציה היברידית יש מגוון יתרונות, ביניהם:

 • זמן פיתוח קצר

אפליקציה היברידית היא הרי אפליקציה שכותבים בה קוד יחיד ולכן, זמני הפיתוח קצרים יותר. זהו יתרון משמעותי.

היות וזמני הפיתוח של האפליקציה הם לא ארוכים, כך שעות העבודה מתקצרות. היות ושעות העבודה אינן ארוכות האפליקציה עולה הרבה פחות כסף.

 • שימוש ביכולות חדשניות

באמצעות אפליצקציה היברידית תוכלו להשתמש בהרבה מהיכולות החדשניות במכשירי הסמארטפון החל ממצלמות GPS, הודעות מולטימדיה, NFC ועוד.

למה האפליקציה ההיברידית מומלצת עבורכם?

אפליקציה היברידית היא אפליקציה המשתמשת בטכנולוגית אינטרנט ופועלת גם במכשירי אנדרואיד וגם במכשירי IOS.

האפליקציה מאפשרת לכם גם לחסוך בזמן, במשאבים, וגם בכספים. היא חייבת להיות מותאמת באופן מיוחד ונפרד לשתי מערכות ההפעלה על מנת שהיא תוכל להשתמש בכל הטכנולוגיות החדשניות.

כל מי שמפתח אפליקציות יודע שישנן מגוון של אופציות העומדות בפניו. ביניהן, היא פיתוח של האפליקציה ההיברידית שעוקפת את התאמת האפליקציה תוך כדי שימוש בכלים שלה. אם היא מותקנת על גבי דפדפנים, היא מאפשרת שימוש בשפות תכנות שכולם מכירים החל מhtml ועד לcss ועוד.

היתרון המשמעותי באפליקציה היברידית הוא שאין צורך לפתח שתי אפליקציות נפרדות, הפיתוח נעשה בסביבת פיתוח נוחה מאד וכל מפתח בכל רמה יכול להספיק.

איך למצוא חברה איכותית לפיתוח האפליקציה ההיברידית?

כמו בכל תחום שבו אנחנו מחפשים אנשי מקצוע באמצעות המלצות, חוות דעת וביקורות. גם כאשר מדובר על פיתוח של אפליקציה מסוג היברידית.

אם אתם מוצאים חברת פיתוח מנוסה ואמינה מומלץ לשמור אותה היטב קרוב לליבכם. מנהלי פיתוח מקצועיים ומנוסים יידעו לבחור סביבת פיתוח איכותית המתאימה לפרויקט.

מציאת חברת פיתוח איכותית יכולה להיות מושפעת מכמה פרמטרים:

 • המלצות מפה לאוזן

שוחחו עם חברים, מכרים, קולגות, משפחה או אנשים בכל מסגרת שאתם מכירים. הדרך הטובה ביותר היא לקבל המלצות מאנשים שאתם מכירים, שיודעים ומכירים את הנפשות הפועלות. ויכולים להעיד על איכות, מקצועיות ויחסי אנוש.

 • פלטפורמות דיגיטליות

קבוצות ברשתות חברתיות, אפליקציות למסרים, או אתרים ספציפיים עבור חוות דעת וביקורות. כל אלו יכולים לתת אינדיקציה לגבי אנשי המקצוע שאתם מחפשים, ודרכם תוכלו לקבל מספיק רושם.

 • בקשו עדויות

זאת לא בושה לבקש לדבר עם לקוחות עבר, או עם לקוחות הווה. לבקש לראות עבודות קודמות, לבדוק תפעול האפליקציות וכמובן לראות המלצות נוספות של ספקים ולקוחות. לעדויות יש משקל רב לבחירה שלכם.

האם אלו אפליקציות המתאימות לכולם?

נכון שהאפליקציות הללו פועלות בשתי מערכות הפעלה פופולריות, הן חלקות, מהירות ומושלמות. אך לעיתים הן ‘כבדות’ מדי עבור משאבים ספציפיים. מערכות מורכבות ומסובכות גם לא תמיד יתאימו לאפליקציה ההיברידית.

חשוב לבחון גם למה האפליקציה אולי לא מתאימה לכם:

 • פיתוח מוגבל

אם אתם מעוניינים בשימוש בכל פונקציה אפשרית במכשיר, חשוב שתדעו שזה לאו דווקא אומר שזה באמת מה שיקרה. תוכלו להשתמש ברוב התכונות והרכיבים, אך לא בכולם.

 • ביצועים

מומלץ להתייעץ עם מומחים לפיתוח אפליקציות כדי לבחון ביצועים של אפליקציה זו. יכול להיות שהאפליקציה הספציפית הזו לא תתאים לפרויקט שלכם.

 • חנות אפליקציות

כשמדובר בתהליך של העלאת אפליקציה לחנות האפליקציות אין ספק שזהו תהליך קריטי בהשקה של כל אפליקציה. תהליך שמחייב עמידה בתנאים לא שגרתיים. אך כשמדובר באפל, קשה להעלות למשל את האפליקציה ההיברידית לחנות. יחד עם זאת זה בהחלט בר ביצוע אם אתם מפתחים את האפליקציה עם האנשים הנכונים, ובאופן הנכון ביותר.

אם כך לסיכום, פיתוח של אפליקציה שהיא היברידית הוא פתרון שבהחלט יכול להיות מתאים עבורכם. או עבור הפרויקט שלכם.

יחד עם זאת, מומלץ לבדוק היטב את דרישות הפרויקט כדי לדעת אם אכן אתם מפתחים את האפליקציה הנכונה שתעמוד בכל הדרישות.

ואם אנחנו למשל רוצים לקחת את הדוגמא הקלאסית לאפליקציה שהשתלטה על העולם, גם פייסבוק, היא אפליקציה שפותחה בשיטה ההיברידית. לכו תדעו לאן תגיעו עם החלום שלכם שהתחיל בקטן, וצמח להיות משנה עולמות.

דרג
תודה! ההודעה נשלחה.
צור קשר
צור קשר

בואו ניפגש!

טלפון: 0723726002

  שם (חובה)

  אימייל (חובה)

  טלפון

  שאלת אבטחה