אפליקציות מציאות רבודה מומלצות
ILS

אפליקציות מציאות רבודה מומלצות

אפליקציות מציאות רבודה מומלצות

אפליקציות מציאות רבודה מומלצות – היישומים הטובים ביותר של מציאות רבודה (2017)

במשך זמן רב מציאות רבודה נשמעה כמו רעיון עתידני ומטורף, אך למעשה הטכנולוגיה קיימת כבר שנים רבות. היא הופכת ליותר עמידה ורציפה עם כל עשור שעובר, בעודה מספקת אמצעי מדהים להנחה של תמונות שנוצרו באמצעות מחשב על גבי ראיית המציאות של המשתמש, ובכך יוצרת תצוגה מרוכבת המושרשת הן בעולם האמיתי והן בעולם המדומה.

אף על פי שיישומי מציאות רבודה כוללים דברים רבים, החל מפריסות של מפות אינטראקטיביות וחדרי תצוגה וירטואליים וכלה בקטטות מסיביות מרובות משתתפים, כל חלקיק בתוכנה מסתמך על מערכת ה- GPS ופונקציונליות המצלמה בסמארטפון כדי ליצור חוויה מרשימה יותר.

המבחר הזמין של יישומי מציאות רבודה הינו מגוון, כאשר הוא כולל הן הצעות יוקרתיות והן הצעות בסיסיות מתוך מגוון של מפתחים מוכרים ומפתחים חסרי שם, אך לעתים, בחירה ביישומים בהם כדאי למלא את הזכירון של הסמארטפון או הטאבלט היקר שלכם היא קשה יותר מהשימוש ביישומים עצמם. להלן כמה מהאפשרויות הזמינות הטובות ביותר של יישומי מציאות רבודה, בין אם אתם מחפשים יישומים עבור iOS ובין אם עבור Android.

אפליקציית Pokemon Go (בחינם)

זו לא תהיה רשימה של יישומי המציאות הרבודה הטובים ביותר אם לא נזכיר את Pokemon Go מבית Niantic, משחק שתפס במהירות את תשומת הלב של כולם ונתן להם סיבה לצאת החוצה אל העולם, לטייל, ולתפוס פוקימונים.

המשחק משתמש ב- GPS כדי לסמן את מיקומכם, ולהזיז את דמותכם בתוך המשחק, בעוד שמצלמת הסמארטפון שלכם משמשת להצגת הפוקימונים בעולם האמיתי. זה עובד ברוב המקרים, בהינתן שהמשחק לא קרס או נתקע. כאשר אתם מתחילים לשחק לראשונה, אין הרבה הוראות או מידע אודות המכניקה של המשחק כמו הטבעות הצבעוניות סביב פוקימון פראי, אך הודות לטבעו של האינטרנט, לא קשה להבין מה צריך לעשות במשחק.

Players of Ingress, משחק נוסף מבית Niantic, מציג דמיון רב בין שני המשחקים של המפתחת, ממש עד המיקומים אשר מסומנים כ- PokéStops (תחנות פוקימון) ו- Gyms (מכונים). יישום של 150 מפלצות הכיס המקוריות הוא בהחלט הדבר הגדול ביותר שיש ל- Pokemon Go להציע, בהשוואה לקודמיו. עם זאת, Niantic מתכננת להמשיך לעדכן את המשחק כדי לשפר את ביצועיו ולהוסיף תכונות חדשות כמו החלפות, כך שאנו מקווים ש- Pokemon Go יישאר עמנו למשך זמן רב.

אפליקציית Ink Hunter (בחינם)

Ink Hunter הוא יישום בו כדאי לכם להשתמש כאשר אתם מחליטים איזה קעקוע לעשות והיכן לעשות אותו. היישום מאפשר לכם לנסות קעקועים מוכנים, כמו גם ליצור עיצובים משלכם, וניתן לסובב אותם לכל כיוון שאתם רוצים ולעשות אותם בכל חלק בגוף.

קעקועים אשר מונחים על הגוף באמצעות מצלמה נראים קרובים למציאות ככל האפשר – כלומר, בלי שתצטרכו להשתמש במחט – וכל זה הודות לעורך המובנה ביישום ולדרך בה Ink Hunter מציג קעקועים. בעבר היישום תמך אך ורק בקעקועים בשחור-לבן, אך העדכון האחרון שלו הוסיף תמיכה גם בקעקועים צבעוניים, זאת אומרת שאתם יכולים להבין טוב יותר כיצד ייראה העיצוב לפני שתהפכו אותו לקבוע.

כיום, Ink Hunter זמין ב- iOS בלבד, אך יש תכניות לגרסאות עבור מכשירי Android ו- Windows. אז אם אתם מתכננים לעשות קעקוע בזמן הקרוב, אך אין ברשותכם מכשיר של  Apple, אולי כדאי לכם לקחת בחשבון לדחות טיפה את עשיית הקעקוע, או להשאיל מכשיר iPhone או iPad מחבר.

אפליקציית WallMe (בחינם)

WallMe מאפשר לכם להשאיר הודעות נסתרות במקומות שונים ברחבי העולם אותן יכולים לקרוא רק אנשים אחרים אשר משתמשים ביישום WallMe. בעת השימוש ביישום, אתם יכולים לצלם תמונות של קיר, רחוב, או שלט הנמצאים בקרבת מקום, ולאחר מכן להשתמש בכלי ציור וצביעה בתוך היישום כדי ליצור הודעות מיוחדות משלכם.

כמו כן, אתם יכולים לצרף תמונות לאזורים לפי בחירתכם, רק כדי להוכיח שבאמת הייתם שם. המציאות הרבודה באמת הופכת למשחק כשאתם נמצאים במקום שיש בו הודעה נסתרת, אך ניתן למצוא אותה רק בעזרת שימוש ב- WallMe ובמצלמת המכשיר שלכם. כמו כן, ניתן להפוך את ההודעות לפרטיות, כך שרק חברים המשתמשים ביישום יוכלו לראותן, או שניתן להפכן לציבוריות כדי שכל אחד יוכל לגלות אותן.

נקודת החוזק העיקרית של WallMe פועלת גם נגדו, בצורה מסוימת. אלה שלא מודעים לקיומו של היישום, או אלה שלא משתמשים בו באופן קבוע, עשויים לעולם לא לראות את ההודעות המתוחכמות שנוצרו על-ידי אחרים. עם זאת, ייתכן שמעריצי היישום רוצים לשמר את המצב כפי שהוא, כדי לשמור על תחושת הייחודיות.

אפליקציית Google Translate (בחינם)

Google Translate הוא אינו יישום מציאות רבודה בלבד, אך יש לו תכונת מציאות רבודה אחת אשר יעילה במיוחד לתרגום טקסטים. התכונה המסוימת הזאת היא חלק ממצב המצלמה של היישום. פשוט צלמו תמונה של טקסט אותו ברצונכם לתרגם, והיישום יתרגם את הטקסט שבתמונה שלכם בזמן אמת.

כאשר אתם מחוברים ל- Wi-Fi, היישום תומך במספר גדול של שפות – כאשר 13 מהן נוספו בעדכון האחרון – אך המשתמשים יכולים גם להוריד חבילות שפה אם הם רוצים להמשיך להשתמש בתכונת התרגום המידי במצב לא מקוון או ללא חיבור סלולרי. בפעם הבאה בה אתם מטיילים במדינה עם שפה שאתם לא מדברים בה בצורה רהוטה, Google Translate יכול להיות החבר הכי טוב שלכם והדבר היחיד שיציל אתכם מללכת לאיבוד במדינה זרה.

אפליקציית Amikasa (בחינם)

Amikasa עוזר לכם לעצב את החדר ולהבין את הפריסה המועדפת עליכם לפני קניה של רהיט. על-ידי שימוש במצלמת ה- iPhone או ה- iPad, אתם יכולים בקלות להסתובב ברחבי חדר השינה, המטבח, המשרד שלכם, או כל חדר אחר שברצונכם לרהט, ולהציב מודלים תלת ממדיים של חפצים שונים כדי לראות איך זה ייראה, או כדי להבין את המיקום המושלם.

זה כולל את היכולת להתאים את הצבע, כי יכול להיות שכיסא בצבע אדום דובדבן מתאים לחדר יותר טוב מכיסא בצבע אפרסק. היישום משתמש בפריטים של מותגים ידועים, אותם באפשרותכם לקנות במהלך השימוש ב- Amikasa, ואם אתם לא בטוחים לגבי הסגנון שלכם, ניתן לשתף באמצעות היישום את חדרי המציאות הרבודה שלכם עם חברים ומשפחה. כמו כן, העדכון האחרון הוסיף כיורים, ארוניות, מבערים, וטפטים נוספים למטבח, מה שנותן לכם אפשרויות רבות אף יותר לעיצוב החדר המושלם שלכם.

לאתר האפליקציה, לחץ כאן.

אלה היו רק חלק מאפליקציות המציאות הרבודה המומלצות על ידינו, וכמוהן יש עוד אפליקציות רבות.

המשך גלישה נעימה, צוות Gapps פיתוח אפליקציות.

5/5 - (1 vote)
תודה! ההודעה נשלחה.
צור קשר
צור קשר

בואו ניפגש!

טלפון: 0723726002

    שם (חובה)

    אימייל (חובה)

    טלפון

    שאלת אבטחה