איך להקים סטארט אפ – כי גם לכם מגיע סטארט אפ משלכם
ILS

איך להקים סטארט אפ – כי גם לכם מגיע סטארט אפ משלכם

הקמת סטארט אפ לפיתוח אפליקציות

אנחנו מכירים את הסיטואציה. אתם יושבים עם חברים או עם משפחה ופתאום עולה לכם רעיון מהפכני לראש. אתם לוחשים לכולם לא לספר לאף אחד, ומספרים אותו בהתרגשות. חלק מהחברים אומרים לכם לרשום על זה פטנט מהר. “שלא יגנבו לכם”. אחרים מייעצים כבר לרוץ ולהקים עסק.

כולנו יודעים שכדי להקים עסק, אנחנו צריכים רעיון. יש לא מעט רעיונות שתוכלו למצוא בשביל הסטארטאפ שלכם. למיזם שלכם תוכלו למצוא רעיונות מעולים בכך שתבחנו איך תוכלו להקל על החיים של היקרים לכם. או על חיי הציבור בכלל אפילו. מהרגע שתלמדו איך להקים סטארט אפ תדעו גם עד כמה יש לכם השפעה על העולם הזה. ובטח לבטח, על העולם הדיגיטלי העכשווי המתחדש.

מעוניינים לקבל טעימה של מחיר חברות סטארט אפ מוצלחות? לחצו כאן.

איך להקים סטארט אפ – מאיפה לקבל רעיונות?

לפני הרעיון, בואו נבין מיהו יזם. יזם הוא אדם שמארגן עסק מסחרי או מיזם קיים וזאת על מנת להשיג מטרה עסקית מסוימת. בסופו של יום, יזם הוא אדם עם רעיונות מדהימים המחפש איך להפוך את העולם לטוב יותר. יחד עם זאת, חשוב להבין שלא מדובר בסיטואציה חינמית והעסק חייב להרוויח על מנת להיות מיזם טוב.

כיזמים, ההשראה והרעיונות מגיעים מהצורך והרצון לפתור בעיות. כך למשל הגיעה לעולם אפליקציית GETT של המוניות. או המיזם של AIRBNB לחילופי הדירות.

אם בכל זאת אין לכם רעיון, כך תצליחו למצוא אחד

 • כשאתם חושבים על רעיון, התחילו מבעיה אמיתית ומשם תמצאו את הרעיון למיזם שלכם.
 • חשבו על העתיד הקרוב רחוק. העולם משתנה, יחד איתו גם צריכת המוצרים סטארט אפ טוב ואפקטיבי יתאים את עצמנו לתקופה.
 • התעדכנו בתחזיות של טרנדים עכשוויים. זה יתן לכם אינדיקציה על מה חם עכשיו. ועל איך אתם יכולים להשתלב בטרנד הנוכחי.
 • הכנסו לאינטרנט. זה נשמע מאד פשוט וברור, אבל לא כולם חושבים על זה. כשאתם עושים חיפוש בגוגל אתם יכולים למצוא לא מעט רעיונות. וגם לבדוק האם הרעיונות שאתם מוצאים כבר קיימים, או לא.
 • שדרגו רעיון קיים. אל תחשבו שזה נקרא להעתיק, זה נקרא לשפר. בעיקרון כולם עושים את זה. הם פשוט משפרים רעיון קיים, ומשנים אותו בהתאם לצורך שלהם. גם אתם יכולים.
 • חשבו על השימוש היומיומי שלכם בדברים מסוימים. חשבו איך תוכלו לשפר את חיי היומיום שלכם, ומשם תבוא ההברקה.

כך תאבחנו את הסטארטאפ שלכם

מיזם טוב הוא מיזם הנבנה סביב הזדמנות. את ההזדמנות אתם יוצרים, או שהיא נקרית בדרככם.

הזדמנות טובה היא כזו שעונה על מספר פרמטרים עיקריים

 • בעיה הניתנת לפתרון.
 • פתרון שאתם יכולים להוביל אותו.
 • פתרון המביא רווח להשקעה.
 • הזדמנות מספיק טובה כדי לעזוב הכל, ולהשקיע בה.

אם כל הפרמטרים הללו מתאימים לכם, אין ספק שיש לכם סטארט אפ שבהחלט יכול לשנות את העולם. ואתם מוכנים לצאת להרפתקאה מרגשת.

איך להקים סטארט אפ – המודל העסקי

המרכיב העיקרי במיזם שלכם הוא המודל העסקי. ללא מודל עסקי יהיה לכם קשה לגייס כספים ומשקיעים עבור המיזם. וזה בדיוק הזמן לרדת לרזולוציות קטנות ולהבין עד כמה חשוב המודל העסקי שלכם.

למודל עסקי טוב ישנם שלושה פרמטרים עיקריים

 • מי הלקוחות שלכם
 • מה הלקוחות שלכם מקבלים מהמיזם שיצרתם
 • כיצד תוכלו לתת ללקוחות שלכם את הערך המתאים על מנת שהמיזם יניב רווח

השלב שבו אתם מבססים את המודל העסקי שלכם הוא מאד חשוב. הוא לב המיזם. ישנם מיזמים כמו ווייז שהמודל העסקי שלהם הופעל רק לאחר מכן. יש גם מקרים שבהם ישנם מיזמים שנמכרים לחברות אחרות, עוד לפני שהם מפיקים רווחים. אך אלו מקרים לא נפוצים ולכן חשוב מאד כן לבנות מודל עסקי.

מה לא מלמדים אותנו בבית הספר לעסקים

ברוב בתי הספר לא ילמדו אתכם איך להקים את המיזם שלכם. גם לא במכללה או באוניברסיטה. גם את המבוא ליזמות לא תלמדו במסגרות הללו. אנחנו בחברת GAPPS המפתחת אפליקציות מאמינים שכל מי שמתחיל הקמת מיזם לא מגיע תמיד עם כל הידע הנכון. בטח אם זה המיזם הראשון שלו.

על מנת להגיע אל המיזם מוכנים, עדיף שתלמדו כמה נושאים מהותיים

 • ידע בסיסי ועסקי כללי על מימון, תמחור ורגולציה.
 • ידע ביזמות על כיצד להקים מיזם, וגיוס משקיעים וכספים.
 • ידע טכנולוגי נדרש על הטכנולוגיה החדשנית ביותר.
 • ידע מתאים לגבי התעשיה והתחום שבו המיזם שלכם מתמקד.

אם אתם מספר שותפים במיזם, לא חובה שכולם ידעו הכל. תוכלו לחלק ביניכם את הידע. מה שמביא אותנו לנושא הבא החשוב למיזם שלכם, בחירת השותפים.

איך לבחור את השותפים למיזם

בהנחה ולא מדובר בחברי ילדות שיוצרים מיזם משותף, תצטרכו למצוא שותפים. כשאתם מקימים מיזם חדשני בחירת אנשי הצוות שמלווים אתכם היא חלק מהותי מהתהליך. ולכן, הצוות חייב להיות מקצועי ללא דופי. אחראי, ובעל תכונות ייחודיות. וודאו שאנשי הצוות יכולים לעבוד יחד ולחוד, ושיש כימיה בין כולם. אחרת הדברים לא יזרמו, ומיזם שלא זורם, הוא מיזם שקשה להרים אותו למעלה.

חברת GAPPS היא חברה המתמחה בפיתוח. החברה שמה לה למטרה להפוך את העולם לקל ומהנה יותר ומפתחת מוצרים ואפליקציות למובייל שיהפכו את החיים להרבה יותר קלים. אנחנו מאמינים שמיתוג איכותי מצריך כישורים ומומחיות ללא דופי. ולכן אנחנו מיישמים את מגוון התחומים בתוך האפליקציות שאנחנו מפתחים יחד עם שירות אישי אדיב ומקצועי. נשמח ללוות אתכם אתכם מרגע ההחלטה ועד לרגע היישום בפועל ועם דגש על הפרטים הקטנים.

התקשרו אלינו כבר עכשיו ויחד, נוכל להגשים להפוך את החלום שלכם למציאות 0723726002.

דרג
תודה! ההודעה נשלחה.
צור קשר
צור קשר

בואו ניפגש!

טלפון: 0723726002

  שם (חובה)

  אימייל (חובה)

  טלפון

  שאלת אבטחה