שלבי פיתוח אפליקציה – כל מה שאתם צריכים לדעת
ILS

שלבי פיתוח אפליקציה – כל מה שאתם צריכים לדעת

שלבי פיתוח אפליקציה

מזל טוב! אם אתם כאן, זה אומר שאתם חושבים על פיתוח אפליקציה למובייל. אין ספק שזה רגע מרגש, ואתם בהחלט יכולים לשמוח. הפרפרים בבטן משתוללים ואתם מרגישים שאתם על פסגת העולם, ובצדק. זה בדיוק הזמן הנכון להפוך את החלום שלכם למציאות.

עם הצוות המקצועי הנכון תוכלו ליצור אפליקציה מעולה המתאימה באופן אישי לצרכים של המוצר שלכם. ומותאמת בצורה מדויקת אל קהל היעד, שאותו תפלחו יחד עם הצוות המקצועי.

בדיוק לשם כך, ריכזנו עבורכם שלבי פיתוח אפליקציה ליצירת האפליקציה המושלמת ובדרך שבה כולם יהיו מרוצים.

שלבי פיתוח אפליקציה – 5 שלבים ליצירת האפליקציה המושלמת

שלב ראשון – מהי הבעיה?

רגע לפני שאתם רצים לקבל הצעות מחיר מחברות פיתוח אפליקציה למובייל מומלץ להשקיע את המחשבה באיזו בעיה אתם הולכים לפתור. על איזה מיתרים פורטת האפליקציה שלכם? זה השלב שבו אתם צריכים אך ורק להתמקד בבעיה, ובפתרון. אפליקציה למובייל מצליחה היא כזו שיודעת לתת מענה ופתרון לבעיה נפוצה. ומעניקה ערך למשתמשים.

שלב שני – מציאת הפתרון

כעת משהגדרתם את הבעיה שפיתוח האפליקציה תפתור, זה הרגע לעבוד על הגרסה הראשונית. היות ומדובר בפיתוח, יש לקחת נשימה עמוקה ולפתח סבלנות. אתם ממש בשלבי הלידה של הרעיון שלכם. זה לוקח זמן, יצירתיות, חשיבה מעמיקה, וזה שווה כל רגע. השלב הזה הוא למעשה שלב הניחוש. רק לאחר גרסת הבטא שתוציאו ותצא למשתמשים חדשים לצורך חוות דעת, תדעו אם אכן האפליקציה שלכם פותרת את הבעיה. במידה ושכרתם חברת פיתוח אפליקציות למובייל שהתמודדה עם מקרים של אפליקציות רבות אין ספק שזהו יתרון רב. כך יהיה להם את הנסיון ואת הידע הכי טוב להתמודדות עם אפליקציה חדשה.

שלב שלישי – חוויית המשתמש ואפיון

כעת כאשר הבעיה והפתרון ידועים לכם, זה הרגע שבו אתם בונים בהתרגשות את הגרסה הראשונה של האפליקציה. מהרגע שהתחלתם את האפיון, עליכם ליצור מסמכי אפיון מסודרים היטב. המסמכים הללו מכילים עבורכם את כל הפרטים של האפליקציה כולל פיצ’רים, סקיצות, שרטוטים, ונקודות מיוחדות ביחס לחוויית המשתמש והטכנולוגיה הנדרשת לתפעול האפליקציה. המסמכים הללו הם האורים והתומים שלכם, ועליכם לשמור עליהם כבבת עיניכם.

שלב רביעי – גרסה ראשונית של האפליקציה

אין ספק שההחלטה הכי טובה שתוכלו לעשות היא לפתח את האפליקציה עם חברה מקצועית המתמחה בכך. גם תחסכו בזמן, גם תחסכו בתקלות ובהתמודדויות שאינכם מכירים אותן וגם האפליקציה תקבל טיפוח וטיפול מכל צד מקצועי אפשרי. על האפליקציה יעבוד צוות שלם שכולל מפתחים, מתכנתים, מעצבים ומשווקים.

שלב חמישי – שלב הפידבקים

איזו התרגשות! האפליקציה שלכם מוכנה. כעת חשוב שלפני שתשחררו אותה לחנויות לוודא כי מותקנים בה כלים המעדכנים לגבי שימוש המשתמשים באפליקציה. כך תוכלו לנתח את הנתונים בצורה מדויקת וללמוד כיצד לשפר את האפליקציה. כלים אלו יסייעו לכם לבצע ניתוח משמעותי בנתונים וללמוד להכיר את הגולשים שלכם.

למה חשוב לשכור חברה מקצועית

פיתוח האפליקציה בשלב הראשוני שלה, בגרסה הראשונית יצריך מכם הרבה מאד זמן וידע טכנולוגי ברמה גבוהה. אם בחרתם לעשות זאת לבד, אתם הולכים ללא ספק לצלול להרפתקה שלא בהכרח אתם מוכנים לה.

זאת בדיוק הסיבה שצוות מקצועי בהחלט יוכל לסייע לכם בתהליך הזה ולפתח גרסה ראשונית של האפליקציה בזמן קצר, ועם מינימום תקלות. חשוב לזכור שישנה תחרותיות גבוהה מאד בחנויות האפליקציות. מה שגורם לכך שהאפליקציה שלכם חייבת להיות מדויקת גם מבחינת הנראות. גם מבחינת התוכן, וגם מבחינת חוויית המשתמש.

צוות מקצועי יצליח מההתחלה לפלח את קהל היעד שלכם בהתאם לסוג האפליקציה. להתאים אותה באופן אישי לקהל כך שיוכלו להפיק ממנה את המקסימום. ולדאוג לכך שהיא תיראה מספיק מושכת, ותהיה מספיק נגישה לקהל היעד שלכם.

בשיתוף פעולה מושלם שלכם ושל החברה המפתחת, תגשימו חלום.

כך תבחרו את החברה המתאימה לפיתוח האפליקציה

כשאתם רוכשים מוצר חדש הביתה, או כשאתם מבצעים שיפוץ כלשהו. בבית אתם מחפשים את אנשי המקצוע הטובים ביותר. כך תעשו גם כשתשכרו את החברה שתפתח את האפליקציה שלכם למובייל. מה חשוב לדעת כשאתם שוכרים חברה לפיתוח אפליקציות?

נסיון

פיתוח אפליקציה הוא לא פרויקט שכדאי לשכור בו אנשים שאין להם נסיון. מדובר בפיתוח עמוק שיש בו הרבה מאד פרמטרים טכניים ושיווקיים שחשוב להתמחות בהם. לכן יש לשכור חברה בעלת אנשי מקצוע עם נסיון והתמחות בתחום. אל תתביישו לבקש מהמפתחים להראות לכם כמה אפליקציות שפיתחו. התעניינו בעבודות העבר, ואף בקשו לשוחח עם לקוחות. כל אלו יתנו לכם את האינדיקציה הנכונה לגבי איש המקצוע שבחרתם.

יחסי אנוש

פיתוח האפליקציה לא לוקח יותר מדי זמן, עד כמה שבועות. יחד עם זאת, במהלך השבועות הללו לכן כמי ששוכרים את החברה המפתחת את האפליקציה תהיה אינטרקציה גבוהה מול המפתחים. לכן מומלץ לשכור מפתחים שלהם יש יחסי אנוש גבוהים מהסטנדרט. כימיה, היא חלק מהותי מאד מהעניין.

על מנת לדעת כיצד יחסי האנוש של המפתחים, תוכלו לקרוא חוות דעת אותנטיות. המלצות של לקוחות עבר, ולקבל חוות דעת באופן כללי.

חברת GAPPS המתמחה בפיתוח שמה לה למטרה להפוך את העולם לקל ומהנה יותר ומפתחת מוצרים ואפליקציות למובייל שיהפכו את החיים להרבה יותר קלים. אנו מאמינים שמיתוג איכותי מצריך כישורים ומומחיות ללא דופי. ולכן אנחנו מיישמים את מגוון התחומים בתוך האפליקציות שאנחנו מפתחים יחד עם שירות אישי אדיב ומקצועי. נשמח ללוות אתכם אתכם מרגע ההחלטה ועד לרגע היישום בפועל ועם דגש על הפרטים הקטנים.

התקשרו כבר עכשיו ויחד, נוכל להגשים להפוך את החלום שלכם למציאות 0723726002

דרג
תודה! ההודעה נשלחה.
צור קשר
צור קשר

בואו ניפגש!

טלפון: 0723726002

    שם (חובה)

    אימייל (חובה)

    טלפון

    שאלת אבטחה